מאמרים

היתרונות של עסק לו אתר אינטרנט בתחילת דרכו

היתרונות של עסק לו אתר אינטרנט בתחילת דרכו

ההוצאות על פתיחת עסק חדש הן לא מעטות ויחד עם הפרוצדורות המורכבות של רישום עסק ודיווח לרשויות המס, בעלי עסקים חדשים רבים נוטים לוותר בשלב הראשון על פתיחת אתר אינטרנט. הניסיון להתמקד במכירות, כדי 'להעמיד את העסק על הרגליים' בשנה הראשונה, מתעלם משיקולים לטווח ארוך ומהתועלות העצומות שבהקמת אתר אינטרנט בהיבטים של הגדלת המכירות, יעילות תפעול ופרסום ושיווק.

חשיפה רחבה בהשקעה נמוכה

הקמת אתר אינטרנט יעיל ומותאם לקהל היעד של העסק, כרוך אמנם בהוצאה מסויימת, אך היא מתגמדת בהשוואה להוצאות אחרות בימיו הראשונים של העסק. כמו כן, התרומה של האתר לגיוס לקוחות ומכירות יכולה להיות גדולה לעין שיעור מההשקעה. חלק גדול מהצרכנים בארץ ובעולם המערבי מקדישים כמה דקות של 'מחקר' ברשת לפני שהם בוחרים בעסק לרכוש בו מוצרים או שירותים. הנוכחות שלכם באינטרנט, היא שער כניסה לפניות מצד הרבה לקוחות פוטנציאליים ובמידה האתר שלכם נותן מענה בהיר ואטרקטיבי לצרכי קהל היעד – ההשפעה על פעילות העסק תהיה משמעותית.

מערך פרסום ושיווק חכם

רוב העסקים החדשים לא מסוגלים להעמיד בשלב הראשון תקציבי פרסום גדולים, שיתחרו בחברות גדולות וותיקות. הגדולה של האינטרנט היא בשלל אמצעי השיווק והפרסום לקידום עסק שלא דורשים השקעה כספית גדולה. קידום האתר במנועי חיפוש, למשל, כך שיופיע בעמוד הראשון בגוגל עבור מילות חיפוש רלוונטיות, יחשוף אותו לציבור רחב של לקוחות מעוניינים שיגיעו ישירות לאתר שלכם, תמורת השקעה של כמה אלפי שקלים, לפעמים אפילו פחות.

מכירות ושירות און ליין

עסק חדש שישכיל לשלב במודל העיסקי שלו את היתרונות הייחודיים של רשת האינטרנט, יוכל בין היתר, לפתוח חנות וירטואלית, שבה לקוחות יוכלו לעשות רכישות בקלות, מבלי לצאת מהבית. החנות הוירטואלית משחררת את העסק מהוצאות על חללי תצוגה ועל תשלום לצוות עובדים גדול, מה שמאפשר לעסק חדש להציע מחירים נמוכים משמעותית מהמתחרים הותיקים ולנגוס בנתח השוק שלהם. במקביל, גם שירות לקוחות ומענה לפניות יכולים להיות זולים יותר לבעל העסק ונוחים וזמינים יותר ללקוחות שישתמשו באתר. אתר המשלב חנות ושירות וירטואלים יכול לתת מענה מוצלח ללקוחות רבים, שעובדים שעות ארוכות מידי יום ומתפנים לעשות 'סידורים' רק בשעות בהן רוב העסקים כבר סגורים.

חלון הראווה של העסק שלך

אתר אינטרנט עיסקי מהווה כיום סטנדרט מקובל כמעט בכל תחום עיסוק. לקוחות פוטנציאליים רבים יבדקו על העסק שלכם ברשת. עסק שאין לו נוכחות משמעותית, בעיקר בדמות אתר אטרקטיבי, נתפס היום כעסק לא רציני, לא שירותי ולפעמים אפילו כלא אמין. ממש כמו שהעסק או החנות שלכם צריכים להזמין לקוחות ולשדר איכות ורצינות, גם במרחב האינטרנטי, אתם זקוקים לחלון ראווה שייצג אתכם בכבוד.

אתרים אחרונים

הרדוף ליווי עיסקי Robert Wolfe פרוייקט לNRG, פאבליקוויטו אריה מליניאק איגי - ארגון נוער גאה Landscape Architects Network אתנה טורס הבלוג Mediafane המנהדס ארז דידי חברת יעוץ בורסאי הגל הלבן

מי אתם? לאן הגעתי?

EyeCatchers היא חברת עיצוב ובניית אתרים מקצועית המספקת גג מחשובי של שירותי עיצוב, בניה ופיתוח של אתרי אינטרנט, פלאש, אפליקציות למכשירים ניידים, אירוח אתרים, קידום במנועי חיפוש (SEO) וכו'. כחברת ONE-STOP-SHOP אנו מציעים פתרונות מחשב ותוכנה, רשתות ואינטרנט לכל דרישה של הלקוח. בין אם זה עסק קטן או חברה גדולה, EyeCatchers יכולה לעזור לך להשיג נוכחות רצינית באינטרנט, עם תשתית המספקת את הטוב ביותר עבורך ועבור לקוחותיך. אם המטרה שלך היא לספק מוצרי מידע או שירותים, מסחר אלקטרוני, ניהול מלאי וחשבונות, כיתות לימוד אינטרנטיות ומגוון רחב של פתרונות לבתי ספר ומכללות...
המשך קריאה←
צור קשר לקבלת הצעת מחיר

תהיו חברים שלנו!