מאמרים

בניית אתרי וורדפרס בישראל

מערכת וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן פופולרית בכל רחבי העולם. המערכת כה עשירה עד כי אנו מבקרים מידיי יום במספר רב של אתרי וורדפרס מבלי לזהות אותם. בניית אתרים בוורדפרס בעברית מתאפשרת באמצעות שימוש בתבנית מתורגמות לעברית. לא כל תבניות העיצוב תורגמו לעברית אך במידת הצורך ניתן לתרגם כל תבנית וורדפרס לשימוש בשפה העברית. את מלאכת התרגום מומלץ לבצע באמצעות איש מקצוע.

בניית אתרים בוורדפרס היא פעולה פשוטה אשר ניתנת לביצוע עצמי באמצעות ידע טכני בסיסי. בעבור בניית אתרים מורכבים יש לפנות לחברת בניית אתרים מקצועית. לאחר סיום תהליך הבנייה כל שנותן לעשות הוא לרכוש דומיין ושרת מתאים לאחסון אתרי וורדפרס. את האתר ניתן יהיה לעדכן בצורה פשוטה ויעילה באמצעות מערכת ניהול התוכן.  

עיצוב אתרי וורדפרס

במהלך בניית אתרים בוורדפרס מגלה בעל האתר מספר עצום של אפשרויות עיצוב לאתר ותוספים רבים. את בחירת התבנית המתאימה יש לבצע בהתאם לצורכי המשתמשים באתר. בעבור אתרים בשפה העברית יש לבצע גם התאמה של התבנית לשפה העברית. את עיצוב האתר ניתן יהיה להחליף בצורה פשוטה בכל שלב. קלות השימוש ואפשרויות העיצוב הרבות הפכו בניית אתרים בוורדפרס למבוקשת בכל רחבי העולם. העלות הכספית אשר כרוכה בבניית אתר וורדפרס היא נמוכה באופן משמעותי בהשוואה לעלות בניית אחת רגיל.

השימוש במערכת וורדפרס מעניק אפשרות להוסיף פונקציות ותוספים רבים לאתר. על פי בחירה ניתן להוסיף מנוע חיפוש מובנה לאתר, בלוג, טפסים לעדכון פרטים, אפשרות להשארת תגובות, תמונות, סרטוני וידאו, קבצי פלאש, סאונד ועוד. במידת הצורך ניתן למצוא ברחבי האינטרנט מגוון עצום של מדריכים בשפות שונות המסבירים ומדגימים כיצד להתקין את התוספים ולתפעל אותם.

בניית אתרים בוורדפרס מתאימה לצורכי בניית אתר אישי ואתר תדמית בעבור עסקים וחברות קטנות. לאחר סיום תהליך הבנייה וההתקנה על השרת יוכלו בעלי האתר לבצע את פעולות תחזוקת האתר בעצמם. הוספת עמודים, הסרת עמודים, כתיבת מאמרים וקבלת נתונים אודות כמות הכניסות לאתר ניתן לבצע באמצעות לחיצת כפתור. יתרון משמעותי נוסף של המערכת הוא האפשרות לקבל מערכת ניהול תוכל בשפה העברית.

אתרים אחרונים

Robert Wolfe Mycode - אפליקצית הטבות מבוססת קול (אנגלית) Mycode - אפליקצית הטבות מבוססת קול אוניברסיטת תל-אביב - מחלקת ארכיאולוגיה Accessorize ישראל איגי - ארגון נוער גאה קייטרינג גודיזרט אלוף משנה בנצי גרובר הבלוג Mediafane דף נחיתה - חזי זבידה - רימקס

מי אתם? לאן הגעתי?

EyeCatchers היא חברת עיצוב ובניית אתרים מקצועית המספקת גג מחשובי של שירותי עיצוב, בניה ופיתוח של אתרי אינטרנט, פלאש, אפליקציות למכשירים ניידים, אירוח אתרים, קידום במנועי חיפוש (SEO) וכו'. כחברת ONE-STOP-SHOP אנו מציעים פתרונות מחשב ותוכנה, רשתות ואינטרנט לכל דרישה של הלקוח. בין אם זה עסק קטן או חברה גדולה, EyeCatchers יכולה לעזור לך להשיג נוכחות רצינית באינטרנט, עם תשתית המספקת את הטוב ביותר עבורך ועבור לקוחותיך. אם המטרה שלך היא לספק מוצרי מידע או שירותים, מסחר אלקטרוני, ניהול מלאי וחשבונות, כיתות לימוד אינטרנטיות ומגוון רחב של פתרונות לבתי ספר ומכללות...
המשך קריאה←
צור קשר לקבלת הצעת מחיר

תהיו חברים שלנו!