מאמרים

בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן ללא תשלום

אתר אינטרנט איכותי הוא אתר אשר מתעדכן באופן רציף. בכדי לאפשר העלאה והסרת של תכנים מתוך האתר בצורה פשוטה מומלץ לבחור מערכת ניהול תוכו מתאימה. בניית אתרי מערכות לניהול תוכן מבטיחה כי בעל האתר יוכל לנהל את האתר בעצמו לאחר קבלת הדרכה מקצועית בסיסית. ניתן למצוא כיום מערכות לניהול תוכן ללא עלות ברחבי האינטרנט ומערכות אשר השימוש בהן כרוך בעלות כספית משתנה.

חברות בניית אתרים מציעות ללקוחות בניית אתרי מערכות לניהול תוכן במחירים משתנים תוך שימוש במערכות שונות. בעבור אתרים פשוטים יש לבחור מערכות פשוטות ובעבור אתרים מורכבים ואתרי תדמית יש לבחור מערכות בעלות מספר רב של פונקציות. אחת המערכות המוצעות היא מערכת וורדפרס. המערכת הזו זמינה ברשת והשימוש בה אינו דורש ידע מוקדם או ניסיון בבניית אתרים וניהול אתרים.

בעזרת מערכות ידידותיות למשתמש ניתן לבצע בניית אתרי מערכות לניהול תוכן בצורה פשוטה. יש לציין כי פרט לנוחות השימוש למנהל האתר יש לבחון גם את נוחות השימוש באתר בעבור הגולשים ומנועי החיפוש. מערכות ניהול תוכן נוספות ניתן למצור ברחבי האינטרנט או באמצעות פנייה אל חברת בניית אתרים מקצועית. ישנן מערכות ניהול תוכל אשר השימוש בהן כרוך בעלויות גבוהות. טרם ביצוע רכישה מסוג יש להתייעץ עם אנשי מקצוע היות וקיימים בשוק מגוון רב של פתרונות אטרקטיביים לבנייה וניהול אתרים.

 קריטריונים לבחינת מערכת ניהול תוכן

 מערכת ניהול תוכן איכותית היא כזאת אשר מאפשרת התאמה אישית של עיצוב האתר, מערכת אשר מאפשרת לבעל האתר לבחור בעצמו את התבנית, הצבעים, גודל הפונט ועוד. בניית אתרי מערכות לניהול תוכן באמצעות מערכת אשר מאפשרת תכנון והתאמה אישית של מבנה האתר ותפריטי הניווט היא מערכת מומלצת לשימוש.

פרט למבנה האתר ועיצובו יש לבחון את התאמת המערכת לצורכי קידום האתר בעתיד. מערכת אשר מאפשרת מעקב אחר התנהגות הגולשים באתר ומקורות התנועה לאתר תהווה יתרון משמעותי לצורכי קידום האתר. במידת האפשר מומלץ לבחור מערכת ניהול תוכן חדישה אשר מתפתחת דרך קבע ומתאימה את עצמה לצורכי הגולשים ובעלי האתרים. 

אתרים אחרונים

Mycode - אפליקצית הטבות מבוססת קול (אנגלית) פרוייקט לNRG, פאבליקוויטו Landscape Architects Network אתנה טורס יבואן חלקי האופניים - פאנרייד חנות מקור המק הרדוף TV חנות הבגדים קונטורנו חברת יעוץ בורסאי הגל הלבן דף נחיתה - חזי זבידה - רימקס

מי אתם? לאן הגעתי?

EyeCatchers היא חברת עיצוב ובניית אתרים מקצועית המספקת גג מחשובי של שירותי עיצוב, בניה ופיתוח של אתרי אינטרנט, פלאש, אפליקציות למכשירים ניידים, אירוח אתרים, קידום במנועי חיפוש (SEO) וכו'. כחברת ONE-STOP-SHOP אנו מציעים פתרונות מחשב ותוכנה, רשתות ואינטרנט לכל דרישה של הלקוח. בין אם זה עסק קטן או חברה גדולה, EyeCatchers יכולה לעזור לך להשיג נוכחות רצינית באינטרנט, עם תשתית המספקת את הטוב ביותר עבורך ועבור לקוחותיך. אם המטרה שלך היא לספק מוצרי מידע או שירותים, מסחר אלקטרוני, ניהול מלאי וחשבונות, כיתות לימוד אינטרנטיות ומגוון רחב של פתרונות לבתי ספר ומכללות...
המשך קריאה←
צור קשר לקבלת הצעת מחיר

תהיו חברים שלנו!