מאמרים

בניית אתרים לעסקים קטנים בדגש על מערכות ניהול

בניית אתרים לעסקים קטנים בדגש על מערכות ניהול

כאשר אנו מתלבטים בנושא בניית אתרים לעסקים קטנים, עלינו להתחיל במערכת הניהול של האתר. המעוניינים באתר לעסק קטן יכולים לבחור בין מספר אפשרויות שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות.

טמפלטים קיימים

האפשרות הראשונה היא בניית אתרים על בסיס טמפלטים קיימים, הניתנים לקנייה על ידי אתרים שונים ברשת. באתרים אלו מוצעת ללקוח אפשרות בחירה בין מבחר הטמפלטים המעוצבים, סידור של האתר על פי תכנון נכון של קידום אתרים ומערכת ניהול קלה לתפעול. אתרים רבים המציעים את שירות זה מאפשרים למתעניין את האפשרות לבחון את הטמפלטים השונים ואת האתרים אותם ניתן לבנות בחינם או בתשלום סמלי עבור ההתנסות. החסרונות של בניית האתרים על פלטפורמה זו הן העדר גמישות ומספר מוגבל של אפשרויות שאינו בהכרח מותאם לכל הצרכים.

 

בניית אתר על ידי חברה

בשוק פועלות חברות בניית אתרים רבות המציעות את שירותיהם לעסקים מכל הגדלים. אחד היתרונות הבולטים של בניית אתר בשיטה זו הוא ההתאמה המירבית לצרכים של הלקוח ולקיחה בחשבון של מאפיינים ייחודיים, עיצוב ייחודי ועוד. החסרונות של שיטה זו מתבטאים על פי רוב במחיר יקר בהשוואה לחלופות, ובשימוש במערכת ניהול הנמצאת בשליטתו של בונה האתרים, ומחייבת את התערבותו במקרה בו נדרש שינוי באתר ובתכניו.

כאשר אנו מתלבטים בנושא בניית אתרים לעסקים קטנים, עלינו להתחיל במערכת הניהול של האתר. המעוניינים באתר לעסק קטן יכולים לבחור בין מספר אפשרויות שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות.

בניית אתר על ידי מערכות קוד פתוח

בשנים האחרונות מערכות קוד פתוח כגון וורדפרס, ג'ומלה ועוד, הפכו לפופולאריות מאד, ורבים בוחרים לבנות אתר על פיהן. היתרונות הבולטים של אתרים אלו הם השליטה המלאה על הקוד ועל האתר כולו, היכולת להתקין פיצ'רים חדשים ולהתאים את האתר אישית לצרכים, וכן המצאי הרב של טמפלטים הקיימים בחינם או בעד תשלום נמוך יחסית. החסרונות של בניית האתרים באופן זה, הם הצורך בידע בתכנות או בשירותיו של מתכנת על מנת להתאים את האתר כיאות ולתרגם את התבנית. כמו כן, תבניות חינמיות רבות של וורדפרס מעניקות לאתר מראה של בלוג ולא של אתר מקצועי, ועל כן כדאי לבחור בקפידה את התבנית.

 

איך יודעים באיזו שיטה לבחור?

מכיוון שלכל שיטה לבניית אתר יש את היתרונות והחסרונות שלה, עלינו להחליט מהם הדברים החשובים לנו ביותר באתר. כך למשל, אם חשוב לנו ליצור אתר מעוצב באופן בלעדי וייחודי, יתכן ששימוש בטמפלטים לא יתאים לצרכינו. אם המחיר הוא הפרמטר המרכזי, בניית אתרים על ידי מערכת קוד פתוח תוך שימוש בטמפלט חינמי, או קנייה של טמפלט מוכן יהיו הפתרון הנכון עבורנו. מידת השליטה בה נרצה באתר תקבע אף היא את הבחירה שלנו, שכן ככל שאנו סומכים על מה שבא מן המוכן השליטה שלנו באתר קטנה יותר.

בניית אתרים היא הליך שגוזל זמן וכסף ועל כן כדאי להתחיל אותו כאשר אנו יודעים לדרג את הפריטים שחשובים לנו, ולמצוא את הפתרונות הנכונים עבורנו. מומלץ להתייעץ ולקרוא ביקורות על מערכות בניית שונות לאתרים ולבדוק עבודות קודמות של בונה האתרים בו נבחר, על מנת להפיק את התועלת המקסימלית מבניית האתר.

קבל/י הצעת מחיר!אתרים אחרונים

Robert Wolfe Mycode - אפליקצית הטבות מבוססת קול פרוייקט לNRG, פאבליקוויטו אריה מליניאק Landscape Architects Network אלוף משנה בנצי גרובר קיוורד - כתיבה שיווקית וקופירייטינג הרדוף TV המנהדס ארז דידי דף נחיתה - אתנה טורס

מי אתם? לאן הגעתי?

EyeCatchers היא חברת עיצוב ובניית אתרים מקצועית המספקת גג מחשובי של שירותי עיצוב, בניה ופיתוח של אתרי אינטרנט, פלאש, אפליקציות למכשירים ניידים, אירוח אתרים, קידום במנועי חיפוש (SEO) וכו'. כחברת ONE-STOP-SHOP אנו מציעים פתרונות מחשב ותוכנה, רשתות ואינטרנט לכל דרישה של הלקוח. בין אם זה עסק קטן או חברה גדולה, EyeCatchers יכולה לעזור לך להשיג נוכחות רצינית באינטרנט, עם תשתית המספקת את הטוב ביותר עבורך ועבור לקוחותיך. אם המטרה שלך היא לספק מוצרי מידע או שירותים, מסחר אלקטרוני, ניהול מלאי וחשבונות, כיתות לימוד אינטרנטיות ומגוון רחב של פתרונות לבתי ספר ומכללות...
המשך קריאה←
צור קשר לקבלת הצעת מחיר

תהיו חברים שלנו!