אודות

EyeCatchers היא חברת עיצוב ובניית אתרים מקצועית המספקת ONE-STOP-SHOP של שירותי עיצוב, בניה ופיתוח של אתרי אינטרנט, פלאש, אפליקציות למכשירים ניידים, אירוח אתרים, קידום במנועי חיפוש (SEO) וכו'.
כחברת ONE-STOP-SHOP אנו מציעים פתרונות מחשב ותוכנה, רשתות ואינטרנט לכל דרישה של הלקוח. בין אם זה עסק קטן או חברה גדולה, EyeCatchers יכולה לעזור לך להשיג נוכחות רצינית באינטרנט, עם תשתית המספקת את הטוב ביותר עבורך ועבור לקוחותיך.
אם המטרה שלך היא לספק מוצרי מידע או שירותים, מסחר אלקטרוני, ניהול מלאי וחשבונות, כיתות לימוד אינטרנטיות ומגוון רחב של פתרונות לבתי ספר ומכללות, או כל דבר אחר בתחום המחשבים, רשתות ואינטרנט אז הגעת למקום הנכון.

עיצוב אתרים
כחברה אינטרנט אנו מציעים פתרונות מלאים ללקוח. שירותי עיצוב אתרים, וחשוב יותר, לספק אותם בצורה יעילה. בין אם אתה עסק קטן או חברה גדולה, TheEyeCatchers יכולה לעזור לך להשיג נוכחות באינטרנט, המספק את הטוב ביותר עבורך ועבור הלקוחות שלך. אם המטרה שלך היא לספק, מוצרי מידע, מסחר אלקטרוני או שירותים באינטרנט, אנחנו יכולים להבטיח את המבקרים באתר שלך ליהנות חוויה אינפורמטיבי, ידידותי למשתמש ואינטראקטיבי.

תקשורת אינטראקטיבית ושירות לקוחות יישומים
מסד נתונים מונחה דפים דינמיים לשמור על תוכן האתר מעודכן.

עיצוב אתרים וניהול תוכן מערכת CMS
פתרון ניהול התוכן שלנו נותנת לך שליטה מלאה על כל האתר. באפשרותך ליצור סוגים חדשים של מוצרים, מדורים חדשים, כתבות … כל הדפים בתוך האתר עשויים לערוך בסביבה לשימוש קל באמצעות דפדפן האינטרנט שלך תוכנה.

TheEyecatchers מספקת את שירותיה לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים במגזר הציבורי והפרטי לשוק הצרכני.

אנו יודעים כי מציאת פתרון זול, אמין באינטרנט אינה משימה כה פשוטה שמנו את כל המידע שאתה צריך במקום אחד כדי לעזור לך לעשות את ההחלטה שלך. אנו גאים המחויבות שלנו ללקוחות שלנו רוצים לוודא שיש להם את כל הפרטים שהם צריכים לפני קבלת ההחלטה גדולה.

TheEyeCatchers לספק בכיתה מובנית וירטואלי באתר שלך

מהי כיתה וירטואלית?

כיתה וירטואלית המאפשרת למורים ולתלמידים להתחבר מכל מקום בעולם באמצעות חיבור לאינטרנט לפגוש לחיות בכיתה אינטראקטיבי באינטרנט, כפי שזה קורה. זו סביבה שיתופית שיחות ועידה באינטרנט מאפשר לך לתקשר באופן סינכרוני (בזמן אמת), באמצעות וידאו ושמע באמצעות צ'אט או טקסט, לשתף מצגות, מסמכים ותמונות על לוח לבן אינטראקטיבי. מורים יכולים מתונה בכיתה באמצעות פקדי אינטואיטיבי בדיוק כפי שהיו כאשר הוראה מקוונת.

מורים, פשוט לתזמן בכיתה שלך ולהתחיל הוראה מקוונת

הורדות לא חובה: הכיתה הוירטואלית פועל בכל דפדפן כך שאין הורדות התוכנה הנדרשת וזה עובד בכל הפלטפורמות

לוח לבן אינטראקטיבי: למדו על לוח ציור אינטראקטיבי עם כרטיסיות מרובות

שיתוף מסך: השתמש בשולחן העבודה ושיתוף מסך

נו לימיט משתתפים: למדו תלמידים רבים ככל שתרצה בכיתה. אין גבולות!

שליטה מלאה: מתון בכיתה שלך באמצעות פקדי אינטואיטיבי בדיוק כפי שהיית עושה כאשר אתה מלמד מחובר

אודיו / וידאו / טקסט תקשורת: צ'אט חי לתקשר באמצעות טקסט, אודיו ווידאו ועידה

שיתוף תכנים: Upload pdf, doc, xls, ppt ו-Flash קבצים בקלות

הקלטות שיעורים: הקלטת שיעורים והורדם למחשב.

EyeCatchers is professional web Design Company in Israel that supplies services of web design and development,

Flash multimedia, website hosting, and search engine promotion (SEO)

Web Design
As a complete web solutions company we offer customer-oriented web design services and more importantly, deliver them effectively. Whether you are a small business or a large corporate, TheEyeCatchers can help you achieve an online presence that delivers the very best for you and your clients. If your goal is to provide information, products, e-commerce or online services, we can ensure that the visitors to your site enjoy an informative, user-friendly and interactive experience.

Interactive customer communication and service applications
Database driven dynamic pages to keep site content up-to-date

Web Design CMS content management system
Our content management solution gives you complete control over your entire website. You can create new types of product, new sections, articles… All pages within the website may be edited in a easy-to-use environment using your internet browser software.

TheEyecatchers provides its services to small, medium, and large organizations in the public and private sector and to the consumer market.

We know that finding a cheap, reliable web solution is not a simple task so we've put all the information you need in one place to help you make your decision. We pride ourselves in our commitment to our customers and want to make sure they have all the details they need before making that big decision.

TheEyeCatchers provide a built-in Virtual Classroom on your website

What is the Virtual Classroom?

Virtual Classroom enables teachers and students to connect from anywhere in the world using an Internet connection and meet live in an online interactive class, as it happens. This collaborative Web conferencing environment enables you to communicate synchronously (in real-time) using video and audio or through text chat, and to share presentations, documents and images on an interactive whiteboard. Teachers can moderate a class using intuitive controls just as they would when teaching offline.

Teachers, simply schedule your class and start teaching online

No Downloads Required: The Virtual Classroom runs in any browser so no software downloads required and it works across platforms

Interactive Whiteboard: Teach on an interactive Whiteboard with multiple tabs

Screen Sharing: Use desktop and screen sharing

No Attendee Limit: Teach as many students as you want in a class. There are no limits!

Complete Control: Moderate your class using intuitive controls just as you would when you teach offline

Audio/Video/Text Communication: Communicate live using text chat, audio & video conferencing

Share any Content: Upload pdf, doc, xls, ppt and Flash files easily

Class Recordings Available: Record classes and download them

אתרים אחרונים

הקילר היומי Mycode - אפליקצית הטבות מבוססת קול פרוייקט לNRG, פאבליקוויטו Accessorize ישראל איגי - ארגון נוער גאה The Vegan Woman Landscape Architects Network אלוף משנה בנצי גרובר הרדוף TV חברת יעוץ בורסאי הגל הלבן

מי אתם? לאן הגעתי?

EyeCatchers היא חברת עיצוב ובניית אתרים מקצועית המספקת גג מחשובי של שירותי עיצוב, בניה ופיתוח של אתרי אינטרנט, פלאש, אפליקציות למכשירים ניידים, אירוח אתרים, קידום במנועי חיפוש (SEO) וכו'. כחברת ONE-STOP-SHOP אנו מציעים פתרונות מחשב ותוכנה, רשתות ואינטרנט לכל דרישה של הלקוח. בין אם זה עסק קטן או חברה גדולה, EyeCatchers יכולה לעזור לך להשיג נוכחות רצינית באינטרנט, עם תשתית המספקת את הטוב ביותר עבורך ועבור לקוחותיך. אם המטרה שלך היא לספק מוצרי מידע או שירותים, מסחר אלקטרוני, ניהול מלאי וחשבונות, כיתות לימוד אינטרנטיות ומגוון רחב של פתרונות לבתי ספר ומכללות...
המשך קריאה←
צור קשר לקבלת הצעת מחיר

תהיו חברים שלנו!